Ueditor for wysiwyg (7.x-2.7) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Save
th: บันทึก

en: Appearance
th: การแสดงผล

en: Watermark Text
th: ต้วหนังสือลายน้ำ
