Ueditor for wysiwyg (7.x-2.8) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Save
ca: Desa

en: Appearance
ca: Aparença

en: Watermark Text
ca: Text de la marca d'aigua
