Ueditor for wysiwyg (7.x-2.8) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Save
ja: 保存

en: Appearance
ja: テーマ

en: Watermark Text
ja: 透かしテキスト

en: %filename is in use by another application.
ja: %filename は他のアプリケーションで使用されています。
