Ueditor for wysiwyg (7.x-2.8) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Save
pl: Zapisz

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Watermark Text
pl: Tekst znaku wodnego

en: %filename is in use by another application.
pl: %filename jest używane przez inną aplikację.
