Ueditor for wysiwyg (7.x-2.8) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Save
vi: Lưu

en: Appearance
vi: Hình thức

en: Watermark Text
vi: Văn bản Thủy ấn
