Ueditor for wysiwyg (7.x-2.9) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Save
cs: Uložit

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Watermark Text
cs: Text vodoznaku

en: %filename is in use by another application.
cs: %filename je používán jinou aplikací.
