UEditor - 百度编辑器 (7.x-2.9) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Save
hu: Mentés

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: Watermark Text
hu: Vízjel szöveg

en: %filename is in use by another application.
hu: %filename fájlt egy másik alkalmazás használja.

en: Toolbars
hu: Eszköztárak
