Ueditor for wysiwyg - 百度编辑器 (7.x-2.9) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Save
ru: Сохранить

en: Appearance
ru: Оформление

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ru: Вводите по одному внутреннему пути Drupal на строку. Символ '*' заменяет любое количество символов. Например, введите %blog для обзорной страницы блогов, %blog-wildcard для всех персональных блогов. %front - главная страница.

en: Watermark Text
ru: Текст водяного знака

en: %filename is in use by another application.
ru: %filename занят другим приложением.
