Ueditor for wysiwyg - 百度编辑器 (7.x-3.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Save
fi: Tallenna

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Kirjoita kullekin riville yksi Drupalin polku. Tähti (*) toimii jokerimerkkinä. Esimerkiksi polku %blog tarkoittaa blogisivuja ja %blog-wildcard jokaista henkilökohtaista blogia. Etusivu on %front.

en: Watermark Text
fi: Vesileiman teksti
