Ueditor for wysiwyg - 百度编辑器 (7.x-3.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Save
pt: Salvar

en: Appearance
pt: Aparência

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pt: Digite uma URL do Drupal por linha. O asterisco (*) serve como coringa. Por exemplo: %blog para a página de blogs e %blog-wildcard para todos os blogs pessoais. Use %front para a página inicial.

en: Watermark Text
pt: Texto para marca d'água
