UEditor - 百度编辑器 (7.x-3.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Save
ca: Desa

en: Appearance
ca: Aparença

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Entreu una pàgina per línia com camins de Drupal. El caràcter '*' és un comodí. Exemples de camí són %blog per la pàgina de bloc i %blog-wildcard per a cada bloc personal. %front és la portada.

en: Watermark Text
ca: Text de la marca d'aigua
