Uid login (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: edit
ar: تحرير

en: Update
ar: تحديث

en: never
ar: أبدا

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Update options
ar: خيارات التحديث

en: Roles
ar: الأدوار

en: Last access
ar: آخر وصول

en: blocked
ar: ممنوع

en: active
ar: نشط

en: Operation
ar: عملية

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ar: عنوان البريد الإلكتروني %email مسجل سابقا. <a href="@password">هل نسيت كلمة مرورك؟</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
ar: عنوان البريد الإلكتروني %email ممنوع من الوصول.

en: Member for
ar: مسجل بالموقع منذ

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Create new account
ar: إنشاء حساب جديد

en: The name %name has been denied access.
ar: تم رفض وصول الاسم %name.

en: No people available.
ar: لا يوجد أشخاص.
