Uid login (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: edit
bg: редактирай

en: Update
bg: Промени

en: never
bg: никога

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: Roles
bg: Роли

en: Last access
bg: Последен достъп

en: blocked
bg: блокиран

en: active
bg: активен

en: Operation
bg: Действие

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
bg: Имейл адресът %email е вече регистриран. <a href="@password">Забравена парола?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
bg: Отказан достъп за този мейл адрес %email.

en: Member for
bg: Член от

en: @time ago
bg: преди @time

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: The name %name has been denied access.
bg: Отказан достъп за потребителското име %name.
