Uid login (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Update
bs: Ažuriranje

en: never
bs: nikad

en: Update options
bs: Osvježi postavke

en: Roles
bs: Uloge

en: Last access
bs: Zadnji pristup

en: blocked
bs: blokiran

en: active
bs: aktivan

en: Member for
bs: Član od

en: @time ago
bs: prije @time

en: Create new account
bs: Kreiraj novi nalog
