Uid login (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: edit
ca: edita

en: Update
ca: Actualitza

en: never
ca: mai

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Roles
ca: Rols

en: Last access
ca: Darrer accés

en: blocked
ca: bloquejat

en: active
ca: actiu

en: Operation
ca: Operació

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ca: L'adreça de correu %email ja està registrada. <a href="@password">Heu oblidat la vostra contrasenya?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
ca: S'ha denegat l'accés a l'adreça de correu %email.

en: Member for
ca: Membre des de fa

en: @time ago
ca: fa @time

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: The name %name has been denied access.
ca: S'ha denegat l'accés al nom %name.

en: No people available.
ca: No hi ha gent disponible.
