Uid login (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: edit
et: muuda

en: Update
et: Uuenda

en: never
et: mitte kunagi

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: Roles
et: Rollid

en: Last access
et: Viimane külastus

en: blocked
et: blokeeritud

en: active
et: aktiivne

en: Operation
et: Operatsioon

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
et: Meiliaadressiga %email on juba registreerutud. <a href="@password">Kas unustasid oma parooli?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
et: Selle e-maili aadressiga %email on ligipääs keelatud.

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Create new account
et: Registreeru

en: The name %name has been denied access.
et: Kasutajale %name on juurdepääs keelatud.

en: No people available.
et: Inimesed puuduvad.
