Uid login (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: edit
fi: muokkaa

en: Update
fi: Päivitys

en: never
fi: ei koskaan

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Update options
fi: Päivitysvaihtoehdot

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Last access
fi: Viimeksi paikalla

en: blocked
fi: suljettu

en: active
fi: aktiivinen

en: Operation
fi: Toimenpide

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
fi: Sähköpostiosoite %email on jo rekisteröity. <a href="@password">Oletko unohtanut salasanasi?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
fi: Sähköpostiosoitteella %email pääsy on kielletty.

en: Member for
fi: Käyttäjä jo

en: @time ago
fi: @time sitten

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili

en: The name %name has been denied access.
fi: Nimellä %name pääsy on kielletty.

en: No people available.
fi: Ei saatavilla olevia ihmisiä.
