Uid login (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: never
km: កុំ​

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: blocked
km: បាន​ទប់​ស្កាត់

en: active
km: សកម្ម

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល %email ត្រូវ​បាន​ចុះ​ឈ្មោះ​រួច​ហើយ ។ <a href="@password">តើ​អ្នក​បាន​ភ្លេច​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក​ឬ ?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
km: អាសយដ្ឋាន %email ត្រូវ​បាន​បដិសេធ​មិន​ឲ្យ​ចូលដំណើរការ ។

en: Member for
km: សមាជិក​សម្រាប់

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Create new account
km: បង្កើត​គណនី​ថ្មី

en: The name %name has been denied access.
km: ឈ្មោះ %name មិន​អាច​ចូល​ដំណើរការ​បាន ។

en: No people available.
km: គ្មាន​មនុស្ស​ទេ ។
