Uid login (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: edit
lt: redaguoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: never
lt: niekada

en: User ID
lt: Nario ID

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Roles
lt: Rolės

en: Last access
lt: Naudojosi

en: blocked
lt: užblokuotas

en: active
lt: aktyvus

en: Operation
lt: Veiksmai

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lt: Su tokiu el. pašto adresu %email jau registruotasi. <a href="@password">Ar jūs pamiršote slaptažodį?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
lt: El. pašto adresui %email draudžiamas priėjimas.

en: Member for
lt: Narys jau

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Create new account
lt: Registracija

en: The name %name has been denied access.
lt: Vardui %name uždraustas priėjimas.

en: No people available.
lt: Nėra žmonių
