Uid login (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: edit
mr: संपादन

en: Update
mr: अपडेट

en: never
mr: कधीच नाही

en: Update options
mr: अपडेट पर्याय

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: The e-mail address %email has been denied access.
mr: %email या विरोप पत्याला प्रवेश प्रतिबंधीत करण्यात आला आहे.

en: Member for
mr: च्यासाठी सभासद

en: @time ago
mr: @time पुर्वी

en: Create new account
mr: नवीन खाते बनवा

en: The name %name has been denied access.
mr: %name या नामासाठी प्रवेश प्रतिबंधीत करण्यात आला आहे.
