Uid login (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Roles
ne: भूमिका

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: blocked
ne: निषेध गरिएको

en: active
ne: सक्रिय

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ne: यो %email ई-मेल ठेगाना पहिले नै दर्ता भईसकेको छ. <a href="@password"> के तपाईले आफ्नो पासवर्ड बिर्सिनु भयो ? </a>

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।
