Uid login (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: edit
nl: bewerken

en: Update
nl: Bijwerken

en: never
nl: nooit

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: Roles
nl: Rollen

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: blocked
nl: geblokkeerd

en: active
nl: actief

en: Operation
nl: Bewerking

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
nl: Het e-mailadres %email is al geregistreerd. <a href="@password">Bent u uw wachtwoord vergeten?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
nl: Het e-mailadres %email werd de toegang geweigerd.

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: The name %name has been denied access.
nl: De naam %name werd de toegang geweigerd.

en: Uid Login
nl: UID(unique identifier) login

en: No people available.
nl: Geen personen beschikbaar.
