Uid login (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: edit
nn: endre

en: Update
nn: Oppdater

en: never
nn: aldri

en: Update options
nn: Val for oppdatering

en: Roles
nn: Roller

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
nn: Epostadressa %email er allereie registrert. <a href="@password">Har du gløymt passordet ditt?</a>

en: Member for
nn: Medlem i

en: @time ago
nn: @time sidan

en: Create new account
nn: Lag ny konto
