Uid login (7.x-1.0-rc1) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: never
or: କେବେ ବି ନୁହେଁ

en: Update options
or: ଅଦ୍ୟତନ ଚୟନ

en: Last access
or: ଶେଷ ପ୍ରବେଶ

en: blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ

en: active
or: ସକ୍ରିୟ

en: @time ago
or: @time ପୁର୍ବରୁ

en: Create new account
or: ନୂଆ ଖାତା ଖୋଲନ୍ତୁ
