Uid login (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: edit
ro: modifică

en: Update
ro: Actualizare

en: never
ro: nicioadă

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Update options
ro: Opţiuni de actualizare

en: Roles
ro: Roluri

en: Last access
ro: Ultima accesare

en: blocked
ro: blocat

en: active
ro: activ

en: Operation
ro: Operație

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ro: Adresa de email %email este deja înregistrată. <a href="@password">Aţi uitat parola?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
ro: Adresa de e-mail %email are accesul interzis.

en: Member for
ro: Membru pentru

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Create new account
ro: Crează cont nou

en: The name %name has been denied access.
ro: Numele %name are accesul interzis.

en: No people available.
ro: Nici o persoană disponibilă.
