Uid login (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: edit
sk: upraviť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: never
sk: nikdy

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: blocked
sk: blokovaný

en: active
sk: aktívny

en: Operation
sk: Operácia

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sk: E-mailová adresa %email je už registrovaná.  <a href="@password">Zabudli ste heslo?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
sk: E-mailová adresa %email má zakázaný prístup.

en: Member for
sk: Členom už

en: @time ago
sk: pred @time

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: The name %name has been denied access.
sk: Používateľovi %name bol zakázaný prístup.

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.
