Uid login (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: edit
sl: uredi

en: Update
sl: Posodobitev

en: never
sl: nikoli

en: Update options
sl: Možne spremembe

en: Roles
sl: Vloge

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: blocked
sl: blokiran

en: active
sl: aktiven

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sl: E-mail naslov %email je že registriran. <a href="@password">Ste pozabili vaše geslo?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
sl: E-mail naslovu %email je bil zavrnjen dostop.

en: Member for
sl: Registriran

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: The name %name has been denied access.
sl: Imenu %name je bil zavrnjen dostop.
