Uid login (7.x-1.0-rc3) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: edit
az: redaktə et

en: Update
az: Yeniləmə

en: never
az: heç vaxt

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Roles
az: Rollar

en: Last access
az: Son icazə

en: blocked
az: bloklanıb

en: active
az: aktiv

en: Member for
az: üçün üzv

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: No people available.
az: Əlçatan adam yoxdur.
