Uid login (7.x-1.0-rc3) - en to dz translation catalogue (17 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Update options
dz: དུས་མཐུན་གྱི་གདམ་ཁ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: blocked
dz: བཀག་ཡོད།

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན་ཚུ།

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
dz: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ %email འདི་ཧེ་མ་ལས་རང་  ཐོ་འགོད་འབད་དེ་འདུག།  <a href="@password">ཁྱོད་རའི་ཆོག་ཡིག་འདི་བརྗེད་སོངཔ་ཨིན་ན?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང་  %emailའདི་གིས་  འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་ལུ་  ཉན་མ་བཏུབ།

en: Member for
dz: གྱི་དོན་ལུ་འཐུས་མི།

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།

en: Create new account
dz: རྩིས་ཐོ་ གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: The name %name has been denied access.
dz: མིང་  %name འདི་  འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་  ཉན་མ་བཏུབ།
