Uid login (7.x-1.0-rc3) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: edit
eo: redakti

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: never
eo: neniam

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn

en: Roles
eo: Roloj

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: blocked
eo: forbarita

en: active
eo: aktiva

en: Operation
eo: Operacio

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
eo: La retpoŝtadreso %email estas jam registrita. <a href="@password">Ĉu vi forgesis vian pasvorton?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
eo: La retpoŝtadreso %email ne rajtas aliri.

en: Member for
eo: Membro dum

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: Create new account
eo: Kreu novan konton

en: The name %name has been denied access.
eo: La nomo %name ne rajtas aliri.
