Uid login (7.x-1.0-rc3) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: edit
gl: editar

en: Update
gl: Actualizar

en: never
gl: nunca

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Last access
gl: Último acceso

en: blocked
gl: bloqueado

en: active
gl: activo

en: Operation
gl: Operación

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
gl: O enderezo de correo-e %email xa está rexistrado. <a href="@password">Esqueceu o seu contrasinal?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
gl: O enderezo de correo-e %email ten o acceso denegado.

en: Member for
gl: Membro durante

en: @time ago
gl: fai @time

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: The name %name has been denied access.
gl: O nome %name ten o acceso denegado.

en: No people available.
gl: Non hai persoas dispoñibles.
