Uid login (7.x-1.0-rc3) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: never
hy: երբեք

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Roles
hy: Դերեր

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: blocked
hy: արգելափակված

en: active
hy: ակտիվ

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ

en: No people available.
hy: Ոչ մի մարդ հասանելի չի
