Uid login (7.x-1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: edit
jv: sunting

en: Update
jv: Dianyari

en: never
jv: ora tau

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Update options
jv: Opsi paling anyar

en: Roles
jv: Parāgā

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: blocked
jv: diblokir

en: Operation
jv: Operasi

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
jv: Alamat e-mail %email uwis tau kedhaftar. <a href="@password">Apa Sampéyan lali kode sandhiné?</a>

en: Member for
jv: Anggota kanggo

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: No people available.
jv: Ora ānā pawongan cumawis.
