Uid login (7.x-1.0-rc3) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: never
ku: هیچ کات

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Update options
ku: تازەکردنەوەی هەڵبژاردنەکان

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: blocked
ku: بلۆککراوە

en: active
ku: چالاکە

en: Operation
ku: کردار

en: Member for
ku: ئەندامە بۆ ماوەی

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: Create new account
ku: هەژمارێکی نوێ‌ درووست بکە

en: No people available.
ku: هیچ کەسێک نییە.
