Uid login (7.x-1.0-rc3) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: edit
lv: labot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: never
lv: nekad

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Roles
lv: Lomas

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: blocked
lv: bloķēts

en: active
lv: aktīvs

en: Operation
lv: Operācija

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lv: E-pasta adrese '%email' ir jau reģistrēta. <a href="@password">Vai esat aizmirsuši savu paroli?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
lv: E-pasta adresei %email liegta pieeja.

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: The name %name has been denied access.
lv: Lietotājam %name liegta pieeja.

en: No people available.
lv: Nav pieejams neviens cilvēks.
