Uid login (7.x-1.0-rc3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Update
mg: Ovana

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina

en: Create new account
mg: Mamorona anarana vaovao
