Uid login (7.x-1.0-rc3) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: @time ago
mn: @time өмнө

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх
