Uid login (7.x-1.0-rc3) - en to no translation catalogue (19 entries)

en: Operations
no: Handlinger

en: Username
no: Brukernavn

en: edit
no: rediger

en: Update
no: Oppdater

en: never
no: aldri

en: User ID
no: Bruker-ID

en: Update options
no: Oppdateringsvalg

en: Roles
no: Roller

en: Last access
no: Sist tilkoblet

en: blocked
no: blokkert

en: active
no: aktiv

en: Operation
no: Handling

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
no: E-postadressen %email er allerede registrert. <a href="@password">Har du glemt passordet?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
no: E-postadressen %email ble nektet tilgang.

en: Member for
no: Medlem i

en: @time ago
no: @time siden

en: Create new account
no: Opprett ny konto

en: The name %name has been denied access.
no: Navnet %name ble nektet tilgang.

en: No people available.
no: Ingen folk tilgjengelig.
