Uid login (7.x-1.0-rc3) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: edit
pl: edytuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: never
pl: nigdy

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: Roles
pl: Role

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: blocked
pl: zablokowany

en: active
pl: aktywny

en: Operation
pl: Czynność

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
pl: Istnieje już konto użytkownika wykorzystujące adres e-mail %email. W przypadku zapomnienia hasła <a href="@password">należy poprosić o nowe</a>.

en: The e-mail address %email has been denied access.
pl: Adres e-mail %email jest niedozwolony i został odrzucony.

en: Member for
pl: Posiada konto przez

en: @time ago
pl: @time temu

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: The name %name has been denied access.
pl: Nazwa użytkownika %name jest niedozwolona i została odrzucona.

en: No people available.
pl: Brak dostępnych osób.
