Uid login (7.x-1.0-rc3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Username
ps: کارن نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: never
ps: هيڅکله

en: Update options
ps: غوراوي اوسمهالیزول

en: active
ps: فعال

en: @time ago
ps: @time مخکې
