Uid login (7.x-1.0-rc3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: never
ta: ஒருபோதுமில்லை

en: Update options
ta: இற்றைப்படுத்தல் தெரிவுகள்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: @time ago
ta: @time இக்கு முன்னர்
