Uid login (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Update
am: አዘምን

en: Update options
am: የማዘመኛ አማራጮች

en: Roles
am: ሚናዎች

en: blocked
am: የታገደ

en: active
am: ገባሪ

en: Member for
am: አባልነት ለ

en: @time ago
am: @time በፊት

en: Create new account
am: አዲስ መለያ ፍጠር
