Uid login (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Update options
bo: གདམ་ཚན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: blocked
bo: བཀག་ཚར་བ

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
bo: གློག་ཡིག་%email་དེ་ཐོ་འགོད་བྱས་ཟིན། <a href="@password">གསང་གྲངས་བརྗེད་སོང་བ་ཡིན་ནམ།</a>

en: Member for
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་དུས་ཡུན

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Create new account
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: No people available.
bo: མི་སུ་ཡང་མེད།
