Uid login (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: edit
cs: upravit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: never
cs: nikdy

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: Roles
cs: Role

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: blocked
cs: blokován

en: active
cs: aktivní

en: Operation
cs: Operace

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
cs: E-mailová adresa %email je již registrována. <a href="@password">Zapomněli jste heslo?</a>.

en: The e-mail address %email has been denied access.
cs: E-mailová adresa %email má zakázán přístup.

en: Member for
cs: Účet existuje již

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: The name %name has been denied access.
cs: Uživateli %name byl zakázán přístup.

en: No people available.
cs: Žádní lidé nejsou k dispozici.
