Uid login (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: edit
el: επεξεργασία

en: Update
el: Ενημέρωση

en: never
el: ποτέ

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Update options
el: Επιλογές ενημέρωσης

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: blocked
el: αποκλεισμένος

en: active
el: ενεργός

en: Operation
el: Λειτουργία

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
el: Η διεύθυνση e-mail %email είναι ήδη κατειλημμένη. <a href="@password">Έχετε ξεχάσει το συνθηματικό σας;</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση στη διεύθυνση e-mail %email.

en: Member for
el: Μέλος για

en: @time ago
el: πριν από @time

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: The name %name has been denied access.
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση στο όνομα %name.

en: No people available.
el: Κανένας διαθέσιμος χρήστης.
