Uid login (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: never
gu: ક્યારેય નહિ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: blocked
gu: અવરોધિત

en: active
gu: સક્રિય

en: Operation
gu: કાર્યો

en: @time ago
gu: @time પહેલા
