Uid login (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: edit
he: עריכה

en: Update
he: עדכון

en: never
he: אף פעם

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Roles
he: תפקידים

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: blocked
he: חסום

en: active
he: פעיל

en: Operation
he: פעולה

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
he: כתובת הדוא"ל %email כבר רשומה. <a href="@password">האם שכחת את הסיסמא?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
he: לא ניתן להצטרף לאתר דרך כתובת הדואר האלקטרוני %email. כתובת זו נחסמה על ידי מנהל האתר.

en: Member for
he: חבר/ה במשך

en: @time ago
he: לפני @time

en: Create new account
he: הצטרפות

en: The name %name has been denied access.
he: הרשאה ל-%name נחסמה.
