Uid login (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: edit
kk: түзету

en: Update
kk: Жанарту

en: never
kk: ешқашан

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: blocked
kk: бұғатталған

en: active
kk: белсенді

en: Operation
kk: Операция

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
kk: %email e-mail-ы тіркелген. <a href="@password">Құпиясөзді ұмыттыңыз ба?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
kk: %email e-mail-ына рұқсат жоқ.

en: Member for
kk: Қатысу уақыты

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: The name %name has been denied access.
kk: %name атына рұқсат жоқ.
