Uid login (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: edit
ru: изменить

en: Update
ru: Обновить

en: never
ru: никогда

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Update options
ru: Настройки обновления

en: Roles
ru: Роли

en: Last access
ru: Последнее посещение

en: blocked
ru: заблокирован

en: active
ru: активно

en: Operation
ru: Действие

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ru: Адрес электронной почты %email уже зарегистрирован. <a href="@password">Забыли свой пароль?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
ru: Адрес электронной почты %email недопустим.

en: Member for
ru: Зарегистрирован на сайте

en: @time ago
ru: @time назад

en: Create new account
ru: Регистрация

en: The name %name has been denied access.
ru: Доступ для имени %name запрещён.

en: No people available.
ru: Нет доступных людей.
