Uid login (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: edit
sr: измени

en: Update
sr: Ажурирање

en: never
sr: никада

en: Roles
sr: Улоге

en: active
sr: активан

en: Member for
sr: Члан сте

en: @time ago
sr: Пре @time

en: Create new account
sr: Направи нови налог
